У легкову машину заправили 25 л бензину а у вантажну _ 50 л.Водій вантажної машини заплатив у касу на 450 грн більше, ніж водій легкової .Скільки заплатиа кожний водій ?
- 12.09.2018 01:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
450/25=18 грн. - стоит 1 л топлива
18*25=450 грн. - заплатил водитель легковой машины
18*50=900 грн. - заплати водитель грузовой машины
- 13.09.2018 09:15