Турист проплив 50 км по річці на плоту за 25год, а повернувся назад на моторному човні за 2 год. знийт власну швидкість човна
- 10.09.2018 21:27
- Математика
Ответы и объяснения 1
х км/год - власна швидкість човна
(х-2)*2=50
х-2=50:2
х-2=25
х=25+2
х=27(км/год) - власна швидкість човна
- 11.09.2018 09:17