Город котрий у довжину 54м а ширина 48м поділений квасоля займає 5/9 всієї площі.Гарбуз? знайти площу відведену для кожного виду овочів.
- 20.07.2018 03:57
- Математика
Ответы и объяснения 2
2)Квасоля= (2592:9)×5=.......
3)Гарбуз= 2492-......(то шо вийшло у 2 дії)
- 21.07.2018 04:12
2592 * 5/9 = 1440м² - площа яку займає квасоля
2592 - 1440 = 1152м² - поща, щозаймає гарбуз
- 22.07.2018 05:47