Допоможіть.За 3 дні водій подолав 940 км 740 м. За перший день він проїхав 450 км 700м,а за другий на 9 км 320м більше,ніж за перший,а за третій решту.Скільки километрів проїхав водій за третій день?
- 20.08.2018 18:35
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)960-560=400км - за третий день
2)740-400=340км - за второй день
3)960-(400+340)=220 - км за третий день
Ответ: 400км ; 340км ; 220 км.
- 21.08.2018 20:46