Допоможіть розв'язати задачу. Відстань між двома містами 112 кілометрів. Із них виїхали одночасно назустріч один одному двоє велосипедистів . Один із них проїхав за годину 16 км, а другий -12 км. Через скільки годин вони зустрінуться?
- 08.07.2018 13:39
- Математика
Ответы и объяснения 1
скорость 2 велосипедиста = 12 км/ч
Т.к. они движутся навстречу, то можно найти общую скорость = 12 + 16 = 28 км/ч
Тогда они преодолеют 112 км за = 112/28 = 4 часа. Один, час они уже едут, значит осталось еще 3 часа дороги.
- 09.07.2018 07:45