.Відрізок довжиною 54 см поділили на частини пропорційно до чисел 2:3:4. Знайдіть довжину кожної частини?
- 10.09.2018 13:56
- Математика
Ответы и объяснения 1
2k+3k+4k=54
9k=54
k=6
1-я часть 6*2=12 см
2-я часть 6*3=18 см
3-я часть 6*4=24 см
- 11.09.2018 02:21