Коли деякій речовині масою 100 г передано 750 дж теплоти , її температура збільшилась від 25 до 40 °c . Яка це речовина?
- 04.09.2018 15:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
Δt=t2-t1=40°с-25°с=15°с
c=750Дж/(0.1кг×15°)=500 Дж/кг °с
А там глянь по таблиці, яка це речовина
- 05.09.2018 17:56