Задача 1. Зоднієї ділянки учні зібрали 8мішків картоплі, по48 кг у кожному, а з другої - 9 мішків, по 52 кг у кожному. У магазин здали 496 кг зібраної картоплі, а решту залишили для шкільної їдальні. Скільки кілограмів картоплі залишили для шкільної їдальні? Задача 2. В одній міській школі вчяться 1750 учнів, у другій - на 95 учнів менше, ніж у першій, а в третій - на 119 учнів менше, нідж у другій.Скільки учнів у третій школі?
- 21.09.2018 01:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
2) 52*9=468(кг)-со второй
3) 384+468=852(кг)-собрали всего
4) 852-496=356(кг)-осталось для школьной столовой
2.
1) 1750-95=1655(уч.)-во второй школе
2) 1655-119=1536(уч.)-в третьей школе
или так
1750-95-119=1536(уч.)-в третьей школе
- 22.09.2018 03:27