Оля знайшла на5 грибив менше ниж ира .скильки грибив знайшла кожна дтвчинка якщо разом вони знайшла 45 грибив
- 24.09.2018 16:31
- Математика
Ответы и объяснения 1
х+х+5=45
2х=45-5
2х=40
х=40:2
х=20 грибов- Оля
20+5=25-Ира
Ответ: 20 и 25 грибов
- 25.09.2018 13:50