Два туристи рухалися з однаковими швидкостями. Яку відстань подолав кожний з них, якщо один був у дорозі 2 год, а інший 5 год, причому другий пройшов на 15 км більше, ніж перший?
- 24.08.2018 15:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
5-2=3 год другий був у дорозі більше
15:3=5 км /год швидкість з якою рухалися
2*5=10 км перший
5*5=25 км другий
===================
- 26.08.2018 00:15