Масса чотирех однакових посилок з фруктами 32 кг.Скильки посилок потрибно ,щоб розкласти в них 64 кг фруктив.
- 07.08.2018 08:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)64:2=32(кг.)-одна часть 64 килограммов.
32 кг это чотири посилки.То:
2)4*2=8(п.)-понадобится.
Ответ:8 посилок.
- 08.08.2018 22:27