Сторони трикутника дорівнюють 2 см 3 см і 4 см знайти радіус кола описаного навколо трикутника за допомогою теореми косинуса
- 15.08.2018 02:30
- Математика
Ответы и объяснения 1
По т.косинусов: cosa=((4²+3²)-2²)/2·4·3=(16+9-4)/24=21/24=7/8
sina =√(1-49/64)=√15/8
По т.синусов: a/sina=2R,
R=a/2sina, r=2/2·√15/8=8/√15
- 16.08.2018 00:10