З кожного виразу на додавання склади по дві рівності на віднімання 23+4 30+9 50+30 47-51
- 27.07.2018 01:23
- Математика
Ответы и объяснения 1
23+4=27
27-23=4
27-4=23
-----
30+9=39
39-9=30
39-30=9
-----
50+30=80
80-30=50
80-50=30
-----
47+51=98
98-51=47
98-47=51
- 29.07.2018 00:07