Задача. Швидкість руху катера за течієюріки 18 км/ год, а проти течіі ріки- 12 км/год. Знайди швидкість течіі ріки й власну швидкість катера.
- 22.08.2018 07:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) Vтеч.=(Vпо теч.-Vпр. теч.):2
(18-12):2=6:2=3 км/год.- скорость течения реки.
Ответ: 3 км/год.
2) способ:
х+12=18-х
2х=18-12
2х=6
х=6:2
х=3 км/год.
- 23.08.2018 23:36