Поясни , як знайти невідомий множинк , ділене, дільник. Розв'яжи рівняння з коментуванням і зроби перевірку.Проілюструй розв'язання за допомогою прямокутника. 8х=640; 90х=810; х:30=50; 560:х=7; 72: х = 3 ; х: 32=8;
- 03.08.2018 20:29
- Математика
Ответы и объяснения 1
8х=640
х=640:8
х=80
90х=810
х=810:90
х=9
х:30=50
х=50*30
х=1500
560:х=7
х=560:7
х=80
72:х=3
х=72:3
х=24
х:32=8
х=8*32
х=256
- 04.08.2018 17:56