Чому дорівнює довжина однієї сторони прямокутника якщо його периметр 18 см а довжина другої сторони 3см
- 08.09.2018 21:59
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)18:2=9(см) -довжина і ширина разом
2) 9-3=6 (см) - перша сторона
- 09.09.2018 22:44
3+3=6
18-6=12
12/2=6
(Р=6+6+3+3=18)
перша сторона дорівнює 6 см
- 01.01.1970 00:00