Перший екскаватор за день може викопати траншею за 7 год а другий-за 5 год.Яку частину траншеi залишиться викопати через 1 год спiльноi роботи двух екскаваторiв?
- 08.07.2018 20:15
- Математика
Ответы и объяснения 1
1 - вся робота
1:7=1/7 (траншеї/год) - продуктивність праці І екскаватора (або швидкість)
1:5=1/5(тр/год) - продуктивність праці ІІ екскаватора
1/7+1/5=(5+7)/35=12/35(тр/год) - спільна продуктивність праці
1- 12/35=23/35(траншеї) - залишиться викопати через 1 год спiльної роботи двох екскаваторiв.
- 09.07.2018 19:01