На сторонах прямокутного трикутника АВС (кут С 90) побудовані квадрати площа квадрата на гіпотенузі = 400см квадратних а різниця площ квадратів на катетах 112 см квадратних Знайти площу трикутника
- 14.07.2018 20:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
Воспользуемся теоремой Пифагора
S1=a²,S2=b²,S3=c²
c²=400 U a²-b²=112
Получим систему
{a²+b²=400
{a²-b²=112
прибавим
2a²=512
a²=256
a=16см
b²=400-256
b²=144
b=12см
c=20см
SΔ=1/2*a*b=1/2*16*12=96см²
- 15.07.2018 12:12