Помогите решить З двох станцій відстань між якими дорівнює 360 км одночасно назустріч один одному два поїзди .Швидкість одного з них на 10 км/год менша від
швидкості другого . Знайдіть швидкість кожного поїзда якщо вони зустрілись через 2.4 год після початку руху
- 22.08.2018 22:43
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 360 : 2,4 = 150 ( км/час ) скорость сближения
2) ( 150 + 10 ) : 2 = 80 ( км/час ) скорость второго
3) 80 - 10 = 70 ( км/час ) скорость первого
Ответ 70 и 80 км/час
- 23.08.2018 05:53