В трикутник АВС(кут С=90 град.)гіпотенуза=12см.ТОчка М рівновіддалена від вершин трикутн. на 10 см.Знайти відстань від точки М до площини трикутника!)
- 19.09.2018 11:45
- Математика
Ответы и объяснения 1
Так як т.М рівновіддалена від вершин прямокутного трикутника то перпендикуляр МО проходить через середину гіпотенузи .
розглянемо АОМ (кутО=90 град.) АО катет=12/2=6см АМ гіпотенуза =10см
МО=10*10-6*6=8*8
МО=8 см
- 20.09.2018 05:48