Задача Щогодини майстер фарбує 8 стільців, а учень -5. Скільки стільців майстер і учень пофарбують за 3 години, працюючи разом? Скласти та розв'язати обернену задачу.
- 01.08.2018 02:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8×3=24(ст)-майстер. 2) 5×3=15(ст)- учень. 3) 24+15=39(ст) В-дь: майстер і учень за 3год.
- 02.08.2018 19:55