У комірці крота вмістилося 17 морквин, буряків на 4 більше ніж морквин а картоплин на 26 більше ніж буряків.Скільки овочів у крота в комірці?
- 15.07.2018 05:28
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 17+4=21 - буряків
2) 21+26=47 - картоплин
3)17+21+47=85 - всього овочів
- 16.07.2018 12:45