Рибалка за 3 дні впіймав 42 риби. Першого дня 14 риб другого на 5 менше ніж першого дня. Скільки риб упіймав рибалка третього дня
- 18.08.2018 08:12
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 14 - 5 = 9 (рыб) - во 2-й день
2) 14 + 9 = 23 (рыбы) - за два дня
3) 42 - 23 = 19 (рыб) - за 3-й день
Ответ: 19 рыб.
- 19.08.2018 19:31