В універмазі було 280жіночих і 150 чоловічих костюмів під час розпродажу за день продали четверту частину жіночих і третю чоловічихкостюмів .Я.КИХ костюмівпродали більше і на скільки?
- 17.07.2018 19:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
280/4=70 костюмов - женских продали
150/3=50 костюмов - мужских продали
70-50=20 костюмов
Ответ: на 20 костюмов женских продали больше
- 18.07.2018 23:41