Швидкість човна за течією річки дорівнює 21.6 км\год, а швидкість течіи - 28 км\год. Знайдіть швидкість човна проти течіи
- 06.09.2018 18:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
Скорость катера против течения
Vпротив = Vпо - 2* V реки = 21,6 - 2*2,8 = 16 км/ч - ОТВЕТ
или в два действия
1) Vкатера = Vпо - Vреки = 21,6- 2,8 = 18,8 км/ч
2) Vпротив = Vкатера - Vреки = 18,8 - 2,8 = 16 км/ч - ОТВЕТ
- 07.09.2018 18:17