Балабақша үшін 28 қорап печенье және 36 қорап вафли сатып алынды.Бір қорап печеньенің салмағы 0,25 кг. Сатып алынған барлық заттардың жалпы салмағы қанша?пжжжж
- 08.09.2018 21:43
- Математика
Ответы и объяснения 1
Для детского сада покупали 28 коробок печенья и 36 коробок вафель. В одной коробке 0,25 кг. Общий вес покупки-?
28+36=64 (пачки) куплено
64*0,25=16 (кг) вес покупки
Ответ: 16 кг.
- 09.09.2018 07:35