Довжина саду прямокутної форми 60 м , ширина - на 20 м менша . Деревами засаджена 1 / 3 частина саду , а решта - кущами . Яку площу займають кущі ?
- 16.08.2018 00:16
- Математика
Ответы и объяснения 1
60-20=40- ширина
60*40=2400 м. кв
2400/3=800 м. кв -Саду
2400-800= 1600 м.кв засаджено кущами
- 17.08.2018 04:21