Із двох міст, відстань між якими 770 км,одночасно вирушили назустріч один одному два потяги. Перший потяг рухався зі швидкістю 52 км/год. Знайти швидкість другого потяга, якщо вони зустрілися через 7 год.
- 25.08.2018 00:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
52*7=364 км подолав перший потяг до зустрычи
770-364=406 км подолав другий потяг до зустрычи
406:7=58 км/год швидкість другого потяга
====================
2 спосіб
=============
770:7=110 км/год швидкість наближення потягів
110-52=58 км/год швидкість другого потяга
- 25.08.2018 09:32