-2X1-4X2=-6
X1+2X2-6X3=0
-2X1+4X2-6X3=-4
решить матрицу
- 09.07.2018 03:49
- Математика
Ответы и объяснения 1
1)2-8=6
Це якщо поміняти місцями 8-2=6
2)6+(4-18)=(18-4)+6=20
3)6+6+20=32
4)32:8=4
- 01.01.1970 00:00