Антон прочитал 0,3 всей книги,а осталось прочитать 70 страниц.Сколько страниц в этой книге?помогите умоляю
- 06.09.2018 00:30
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)70*3= 210(ст.) він прочитав 2)210+70=280(ст.) всього у книжці Вираз:70+(70*3) Відповідь: всього у книзі 280 сторінок.
- 08.09.2018 06:19