Балка завдовжки 5 м важить 175 кг.Скільки важить така сама балка, але завдовжки 8 м.
- 17.08.2018 14:34
- Математика
Ответы и объяснения 2
1)175\5=35(кг)-балка завдовжки 1 метр
2)35*8=280(кг)-балка завдовжки 8 метрів
Відповідь: 280кг
- 18.08.2018 09:22