У трикутнику одна сторона дорівнює 3,6 см . Її довжина становить 12% периметра і 30% довжини другої сторони . Знайдіть третю сторону трикутника
Будь ласка з обчисленням і поясненням
))
- 17.09.2018 18:17
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 3,6•100÷12=30(см) периметр трикутника................................................ 2) 3,6•100÷30=12 (см) довжина другої сторони............................................ 3)30-(12+3,6)=14,4(см) довжина третьої сторони............................................. Відповідь:14,4 см.
- 18.09.2018 19:40