Аватар пользователя pastorlenor
На двох полицях - 30 книжок. Якщо з першої полиці переставити на другу 2 книжки, то на першій полиці книжок стане у 2 рази менше, ніж на другій. Скільки
книжок на кожній полиці?
- 12.08.2018 21:59
- Математика
Ответы и объяснения 1
На первой x книжек, на второй 30-x. После перестановки на первой стало x-2 книжки, на второй 30-x+2 = 32-x книжек, что в 2 раза больше, чем на первой, то есть
На первой 12 книжек, на второй 30-12 = 18 книжек.
- 13.08.2018 17:31