Задача СРОЧНО:В двох мішках було 74,8 кг цукру. Якщо з першого мішка пересипати у другий 6,3 кг, то в обох мішках цукру стане порівну. Скільки цукру було в кожному мішку.
- 13.07.2018 16:34
- Математика
Ответы и объяснения 1
х-было в 1,у-было во 2
х+у=74,8
х-6,3=у+6,3⇒х-у=12,6
прибавим уравнения
2х=87,4
х=87,4:2=43,7кг в 1
у=74,8-43,7=31,1
- 14.07.2018 02:00