Дуже прошу вашої допомоги по розвязанню задачі, Зарання дякую.
/ - ця рисочка означає дріб.
Петро, Павло і Дмитро саджали кущі троянд. Петро посадив 2/5 усіх кущів, Павло 3/8 остачі, а Дмитро решту 15 кущів. Скільки всього кущів троянд вони посадили?
- 09.08.2018 10:33
- Математика
Ответы и объяснения 1
Х - всего
2/5 *х + 3/8 *(х - 2/5 х) +15 = х
2/5 х + 9/40 х +15 = х
40х - 16х - 9х = 15*40
х = 40
Ответ: всего 40 кустов
- 01.01.1970 00:00