Маса гарбуза така сама,як 4 кавунів,по 3 кг кожній. На скільки кілограмів гарбуз важчий від кавуна?
- 26.07.2018 04:26
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 3*4=12(кг)-всього кавуни
2) 12-3=9(кг)
Відповідь: гарбуз важчий за кавун на 9 кг.
- 29.07.2018 00:28