Туристу потрібно було подолати відстань 164 км. Мотоциклом він проїхав 120 км, пішки пройшов у 6 разів менше, а решту відстані він проплив човном. Скільки кілометрів шляху турист проплив човном?
- 07.09.2018 02:10
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 120:6=20 ( км) - пройшов пiшки
2) 120+20=140 (км)- пiшки й мотоциклом разом
3) 164-120=44 (км) - човном
Вiдповiдь : 44 кiлометри .
- 08.09.2018 20:29