5. 1600 кг бананів розподілили між чотирма дитсадками у відношенні: 4 : 7 : 3 : 2. Скільки кілограмів бананів одержав кожний дитсадок?
- 12.08.2018 00:05
- Математика
Ответы и объяснения 1
Спочатку треба знайти суму усіх цих частин:
1)4+7+3+2=16
тепер знаходимо скільки кг бананів у одній частині, тобто знаходимо 1/16 від 1600кг:
2)1600:16=100(кг)
3) 100*4=400(кг)- в один дитсадок;
4) 100*7=700(кг)- у другий дитсадок;
5) 100*3=300(кг)-у третій дитсадок;
6) 100*2=200(кг)-у четвертий дитсадок.
- 12.08.2018 13:42