З двох міст відстань між якими 81 км виїхали рдночасно назустрвч один одному 2 велосипедисти причому велосипедист з першого міста проїзджав за 1 годину на 3 км більше ніж другий на який відстані від першого міста вони зустрілися якщо зустріч відбулася через 3 год після виїзду
- 26.07.2018 23:57
- Математика
Ответы и объяснения 1
Нехай швидкість другого велосипедиста х км/год, тоді швидкість першого
х+3 км/год
3*х+(х+3)*3=81
3х+3х+9=81
6х=81-9
6х=72
х=72:6
х=12(км/год)- швидкість другого велосипедиста.
А дальше можна двома способами:
І спосіб:
12*3=36(км)- проїде другий велосипедист;
81-36=45(км)- відстань від першого міста до зустрічі.
ІІ спосіб:
12+3=15(км/год)- швидкість першого велосипедиста;
15*3=45(км) - відстань від першого міста до зустрічі.
- 27.07.2018 12:32