У майстерні розпилювали колоду на частини завдовжки 1м.Якої довжини була колода,якщо вийшло 5 частин ?Запиши довжину колоди в метрах,дециметрах,сантиметрах
- 25.08.2018 04:03
- Математика
Ответы и объяснения 1
100 / 5 =20 сантиметрів має одна колода
10 / 5 =2 дециметри має одна колода
1 / 5 =0.2 метри має одна колода
- 26.08.2018 17:07