На вулиці 4 будинки.Відстань від першого до другого будинку дорівнює 100м,від другого до третього-на 20 м менша,ніж від першого до другого,а від третього до четвертого-у 10 разів менша,ніж від першого до другого.Яка відстань від першого будинку до четвертого?
- 18.09.2018 10:49
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 100-20=80(м) від другого до третього;
2) 100:10=10(м)- від третього до четвертого;
3) 100+80+10=190(м)- від першого до четвертого
- 19.09.2018 04:31
1) 100м - 20м=80м (від 2 до 3 дому)
2)100м :10м=10м (від 3 до 4 дому)
3)100м+ 80м +10м=190м(від 1 до 4 дому)
- 20.09.2018 18:39