У бочці було 30л води. Для поливання квітів на клумбі взяли 3 відра води по 6л. Скільки літрів води залишилось у бочці?
- 18.09.2018 21:38
- Математика
Ответы и объяснения 1
Було - 30л
Взяли - 3 відра по 6л
Залишилось - ?л
1) 3*6=18(л) взяли
2) 30-18=12(л) залишилось
- 19.09.2018 12:58