Чотири оператори комп'ютерного набору надрукували 273 сторінок тексту. Перший надрукував в 3 рази більше, ніж другий, третій – у 2 рази більше, ніж перший, а четвертий – у 2 рази менше, ніж третій. Скільки сторінок надрукував кожний оператор?
- 14.07.2018 00:31
- Математика
Ответы и объяснения 1
Надрукував другий х
надрукував перший 3х
надрукував третій 3х*2=6х
надрукував четвертий 6х:2=3х
всього 273
складемо рівняння
х+3х+6х+3х=273
13х=273
х=273:13
х=21 сторінку надрукував другий
21*3=63 перший
21*6=126 третій
21*3=63 четвертий
===================
- 14.07.2018 15:30