Запишіть найбільше чотирицифрове число,яке ділиться на 10 і сума цифр якого дорівнює 11
- 26.07.2018 14:18
- Математика
Ответы и объяснения 1
Щоб натуральне число ділилось націло на 10 необхідно щоб його остання цифра була 0,
залишається визначити три перші цифри, в сумі вони дають 11 (так як 11-0=11)
щоб число було найбільшим послідвно кожна розрядна цифра повинна бути найбільшою
найбільша цифра 9
якщо 9 перша цифра, то наступні дві мають давати в сумі 11-9=2
що можливо якщо друга цифра 2, третя 0
друга цифра 0, третя 2,
друга цифра 1, третя цифра 1 (так як 2=2+0=1+1=0+2 і все)
очевидно що найбільше з можливих буде число 9200
відповідь: 9200
- 27.07.2018 19:31