Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 42см, що становить сім п'ятнадцятих його довжини, а висота становить п'ять дев'ятих довжини.Знайдіть об'єм паралелепіпеда.
- 20.07.2018 19:44
- Математика
Ответы и объяснения 1
V = a * b * c
1) b = 42 : 7 * 15 = 90 см - длина
2) 90 : 9 * 5 = 50 см - высота (5/9 длины)
3) V = 42 * 90 * 50 = 189000 куб.см - объём
1 куб.дм = 1000 куб.см 189000 куб.см = 189 куб.дм
- 21.07.2018 05:30