У магазині до обіду продали 31 ящик абрикосів, а після обіду - 25 таких самих ящиків. При цьому після обіду продали на 48 кг абрикосів менше , ніж до обіду.Скільки кг абрикосів продали протягом дня?
- 24.07.2018 07:37
- Математика
Ответы и объяснения 2
31ящик-хкг
25ящиков-х-48 кг
31(х-48)=25х
31х-1488=25х
6х=1488
х=248
248 кг продали до обеда
248:31=8(кг)-в одном ящике
8*25=200(кг)-продали после обеда
200+248=448(кг)-продали всего
- 25.07.2018 23:10
1) 31-25=6ящиков разница. 2) 48/6=8 кг в 1 ящике. 3) (31+25)*8=448 кг продали за весь день
- 26.07.2018 01:21