До свята другокласники зробили 35 писанок, першокласники на 12 менше, а третьокласники на 13 більше ніж другокласники. На скільки більше зробили писанок третьокласники ніж першокласники. (розв язати двома способами)
- 20.08.2018 03:20
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 35 - 12 = 23 (пис) - зробили першокласники
2) 35 + 13 = 48 (пис) - зробили третьокласники
3) 48 - 23 = 25 (пис) - на стiльки бiльше зробили писанок третьокласники
- 21.08.2018 10:01