Перше число дорівнює 7,а друге-на 42 більше, ніж перше.Ускільки разів друге число більше від першого?
- 14.09.2018 18:27
- Математика
Ответы и объяснения 2
1) 7 + 42 = 49 другое число
2) 49 : 7 = 7 раз
Ответ в 7 раз больше
- 16.09.2018 00:21
Вам усе зробили правильно.
Друге число на 42 більше, отже 7+42=49 - це друге число.
Далі запитують: у скільки разів друге число більше першого?
49:7=7.
У 7 разів.
- 16.09.2018 19:42