Довжина прямокутника 8 см це на 3 см бiльше нiж ширина знайди периметр i площу прямокутника
- 19.09.2018 07:51
- Математика
Ответы и объяснения 1
1) 8-3=5(см)-ширина. 2)(8+5)умножить на 2 =26(см) - периметр 3) 8 умножить на 5 = 40 (см)-площа
- 20.09.2018 15:51