,Робітник обточував 1 кільце за 55хв, а після вдосконалення
верстата- за 37 хв.На скільки менше часу витратить робітник на
обточування 5 кілець?
- 01.09.2018 12:40
- Математика
Ответы и объяснения 1
55-37=18 хвилин менше витрачає робітник на обточування 1 кільця
18*5=90 хвилин менше витратить часу
===================
2 спосіб
=========================
55*5=275 хвилин потрібно часу на обточування 5 кілець за старою технологією
37*5=185 хвилин потрібно часу на обтачування 5 кілець за новою технологією
275-185=90 хвилин потрібно менше часу
- 02.09.2018 08:47